Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 14, 2022

Scroll to top

Top

Shtypi i Dites

Faqet e para te gazetave – Dita e Suning, Mancini rinovon. Gabriel Jesus drejt Interit?

28/06/2016, 1:14 |

Eshte dita e Suning. Sot do te zyrtarizohet kalimi i mazhorances se Interit te kinezet e Suning permes asamblese se aksionareve. Nderkohe sa i perket merkatos ne oret e fundit te gjitha mediat italiane jane njezeri: Interi eshte … Read More

Faqet e para te gazetave – 5 milione mes Interit dhe Candrevas

27/06/2016, 1:27 |

Rikthehet emri i Antonio Candreva ne faqet e para te gazetave italiane. Sulmuesi italian ka kohe qe lidhet me nje kalim te Interi.

GAZZETTA DELLO SPORT – Nuk ka shkruar asgje per Interin ne faqen e pare.

CORRIERE … Read More

Faqet e para te gazetave – Inter pret Murillon per Garay

26/06/2016, 1:24 |

Eshte vetem Corriere dello Sport gazeta qe i kushton hapesire Interit ne faqen e pare per sot.

GAZZETTA DELLO SPORT – Nuk ka shkruar asgje per Interin ne faqen e pare.

CORRIERE DELLO SPORT – Inter pret qe … Read More

Faqet e para te gazetave – Squinzi ngrin Interin por Berardi kerkon kohe. Witsel…

24/06/2016, 1:35 |

Flitet per merkaton e Interit ne faqet e para te gazetave italiane. Gazzetta dello Sport i kushton hapesire Berardit kurse Corriere flet per mesfushen, saktesisht per Axel Witsel:

GAZZETTA DELLO SPORT – Squinzi ngrin Interin por Berardi kerkon … Read More

Faqet e para te gazetave – Inter, vjen Ansaldi: tani Candreva? Berardi…

23/06/2016, 1:36 |

Keto jane faqet e para te gazetave italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – Ansaldi (dhe krosimet e tij) te Interi. Merkato: argjentinasi xhoker i kraheve. Te Genoa 3 milione dhe Laxalt. Berardi, pushimet perfundojne: do te dal kunder Sassuolos?

Read More

Faqet e para te gazetave – Inter-Juve, perplasje per Berardin. Ceshtja mund te perfundoj nen hetim!

22/06/2016, 1:44 |

Keto jane faqet e para te gazetave italiane per diten e sotme:

GAZZETTA DELLO SPORT – Berardi, perplasje Inter-Juve.

CORRIERE DELLO SPORT – Inter-Juve, cfare stuhie per Berardin. Zikalterit i kerkojne sulmuesin Sassuolos por Marotta pergjigjet jo edhe … Read More

Faqet e para te gazetave – Inter seriozisht per Berardin, Zanetti ne SHBA per Lamelan

21/06/2016, 1:21 |

Eshte perseri Domenico Berardi ai qe ze vend ne faqet e para te gazetave kur behet fjale per merkaton e Interit. Nderkohe gazeta romane Corriere dello Sport shkruan edhe per Lamelan.

GAZZETTA DELLO SPORT – Inter seriozisht per … Read More

Faqet e para te gazetave – Kinezet 50 milione euro per Berardin!

20/06/2016, 2:16 |

Domenico Berardi. S’ka asnje dyshim, eshte emri me i nxehte ne Itali gjate diteve te fundit e s’ka edhe asnje dyshim qe Interi ne krye me Suning e ka shume seriozisht. Keto jane faqet e para te gazetave … Read More

Faqet e para te gazetave – Inter pershpejton per Hernani, ciao Jovetic

19/06/2016, 1:31 |

Ka vend edhe per Interin ne faqet e para te gazetave italiane. Ja se cfare thuhet:

GAZZETTA DELLO SPORT Merkato Brazil: Hernani-Inter. Pershpejtim per mesfushorin e Atletico Paranaense.

CORRIERE DELLO SPORT – Ciao Jovetic, me … Read More

Faqet e para te gazetave – Eder gezon Italine. Acerbi per Interin, Ranocchia per Sassuolon: marreveshja pothuajse…

18/06/2016, 1:38 |

Nje gol i Eder qe ka kualifikuar Italine me tutje ne Euro 2016. Ky eshte krye-titulli i te gjitha gazetave italiane ne faqet e tyre te pare. Nderkohe te Gazzetta dello Sport ka edhe pak merkato:

GAZZETTA DELLO SPORT – Eder che … Read More

Faqet e para te gazetave – Inter-Candreva, mund te negociohet. Lazio…

17/06/2016, 1:32 |

Kur jemi tek faqet e para te gazetave italiane, edhe sot, eshte vetem Corriere dello Sport ajo qe i ka kushtuar hapesire Interit ne faqen e pare te saj.

GAZZETTA DELLO SPORT – Nuk ka shkruar asgje per Interin ne faqen … Read More

Faqet e para te gazetave – Yaya Toure nuk pranon zbritje

16/06/2016, 1:35 |

Keto jane, ose me mire, kjo eshte faqja e pare e Corriere dello Sport e cila eshte e vetmja gazete e treshes se madhe italiane qe sot shkruan per Interin ne faqen e pare:

GAZZETTA DELLO … Read More

Faqet e para te gazetave – Moratti bekon Suning: “Mund te coj shume larte Interin”

15/06/2016, 1:31 |

Sot ne faqet e para te gazetave italiane qe do te dalin ne shitje pas pak oresh, shkruhet pak a shume e njejta gje, ne fakt per Suning, pa harruar nje interviste te Morattit.

GAZZETTA DELLO … Read More

Faqet e para te gazetave – Berardi sulmuesi per Interin: Juve i jep ultimatum!

13/06/2016, 0:20 |

Faqet e para te gazetave italiane qe do te dalin ne shitje pas disa oresh sot i kane rezervuar vend edhe Interit, perkatesisht merkatos, duke permendur nje emer ne vecanti: Domenico Berardi. Se cfare kane thene e zbulojme me … Read More