Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 19, 2018

Scroll to top

Top

Shtypi i Dites

SHTYPI I DITES – “Ulerima Inter ne Meazza. Nje kthim i mrekullueshem rezultati…” (19 Shtator 2018)

19/09/2018, 7:14 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 19 Shtator 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Ulerima Inter. Champions, San Siro shperthen nga gezimi, anglezet munden 2-1. Nje … Read More

SHTYPI I DITES – “Kurajo Pazza Inter. Keshtu hapet Gazzetta dello Sport sot qe…” (18 Shtator 2018)

18/09/2018, 9:36 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 18 Shtator 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Champions D’Italia. Kurajo Pazza Inter. Gjithcka fillon me Tottenham (ora 18:55) dhe … Read More

SHTYPI I DITES – “Tani nuk ka me kohe. Luciano Spalletti po mendon per…” (17 Shtator 2018)

17/09/2018, 9:44 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 17 Shtator 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Interi dhe Champions. Koha shtrengon, Spalletti mund te hedhe ne fushe tre … Read More

SHTYPI I DITES – “Interi po behet gati per ndeshjen ndaj Parmes. Zevendes-Icardi…” (12 Shtator 2018)

12/09/2018, 9:36 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 12 Shtator 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Inter, Keita gjithckaberes. Perseri zevendes-Icardi? Alarm per Vrslajko.”

E perditshmja tjeter … Read More

SHTYPI I DITES – “Ja qe Fair Play Financiar ka sherbyer per mire!” (10 Shtator 2018)

10/09/2018, 9:42 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 10 Shtator 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Fair Play Financiar: ja qe duhet, nuk jemi me me humbje.”

Read More

SHTYPI I DITES – Spalletti shtrydh skuadren. Nderkohe Milano eshte ne toke… (28 Gusht 2018)

28/08/2018, 9:36 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 28 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Nisja e keqe. Spalletti, Ninja dhe “shpulla”. Tekniku i shtrydh … Read More

SHTYPI I DITES – Gazzetta dello Sport e ashper me zikalterit. (27 Gusht 2018)

27/08/2018, 9:40 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 27 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

Inter eshte anti-Inter. Tjeter psikodrame zikalter: ne San Siro 2-2. … Read More

SHTYPI I DITES – “Sfide brenda sfides per Spallettin!” (23 Gusht 2018)

23/08/2018, 9:59 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 23 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Spalletti-Mazzarri, nje duel qe shkon pertej sfides Inter-Torino. Perballje, polemika … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, cfare deshtimi. Luciano rrezohet qe ne pengesen e pre…” (20 Gusht 2018)

20/08/2018, 9:56 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 20 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Interi mbetet ne toke. Vendos Berardi. Deshton Lautaro-Icardi. Spalletti: “Penalltia … Read More

SHTYPI I DITES – “Ronaldo favorit, por ne radhe te pare per ta mundur eshte…” (18 Gusht 2018)

18/08/2018, 9:35 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 18 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Sondazh i Gazzetta dello Sport: Ronaldo favorit, Spalletti rivali i … Read More

SHTYPI I DITES – “Ethet finale te merkatos. Tani Reali eshte gati qe te…” (16 Gusht 2018)

17/08/2018, 9:35 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 16 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Ethe finale. Reali ndalon Modric tek Interi dhe tani eshte … Read More

SHTYPI I DITES – “Ka nga ata e qe thone INTER! Duket se objektivi kete vit eshte…” (15 Gusht 2018)

15/08/2018, 9:28 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 15 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Juve-Inter, ringu i kampionatit. Te premten mbyllet merkato, te shtunen … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter NON STOP. Nje tjeter diamant per Spallettin…” (14 Gusht 2018)

14/08/2018, 9:37 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 14 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“INTER NON STOP. Keita stervitet menjehere me Spallettin, Joao Mario … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, nje goditje ne merkato por edhe nje frenim…” (11 Gusht 2018)

11/08/2018, 9:51 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 11 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Inter, nje goditje dhe nje frenim. OKEITA, por Modric venitet. … Read More