Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 7, 2019

Scroll to top

Top

Shtypi i Dites

SHTYPI I DITES – “Inter-Malcom, gjithcka e vertete: dje ne Milano…” (05 Qershor 2018)

05/06/2018, 9:27 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 05 Qershor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj pare:

“Merkato Zikalter: Inter-Malcom, darke ne Milano. Dje takimi i pare per sulmuesin brazilian. Eshte folur … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, ideja e radhes quhet Dembele. Ai dhe Chiesa…” (28 Maj 2018)

28/05/2018, 10:27 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 28 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj pare:

“Gjithcka Inter dhe Chiesa. Ne mendjen e Spallettit ndermjet Europes dhe goditjeve ne merkato. Tekniku … Read More

SHTYPI I DITES – “Wanda deshiron te shese Icardin. Agjentja e Mauritos deklaron…” (24 Maj 2018)

23/05/2018, 10:34 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 23 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj per deshtimin e radhes se Milanit:

“Milan ngel ne klase, Europa eshte ne rrezik. Alarm kuqezi. Nuk ka … Read More

SHTYPI I DITES – “Gjuetaret e fantazmave (ghostbusters) e Interit kunder kujtimitt e keq te…” (19 Maj 2018)

19/05/2018, 8:16 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 19 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per Interin:

“Kapesit e fantazmave (ghostbusters) e Interit. Ata jane kater antidotet zikalter kunder sindromes se … Read More

SHTYPI I DITES – “Ja levizjet e Spallettit perpara sfides me Lazion. Nderkohe Zhang…” (18 Maj 2018)

18/05/2018, 10:03 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 18 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per Interin:

“Spalletti psikolog dhe video nga Zhang per Champions. Ja levizjet e teknikut per ndeshjen … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter ka nje plan per te mbajtur Rafinhen. Nese zikalterit…” (17 Maj 2018)

17/05/2018, 11:19 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 17 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per Interin:

“Te dielen sfida per vendin e katert. Inter, eshte Rafinha dhurata Champions. Nderkohe Immobile … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, temperatura ne maksimum. Nderkohe babai i Rafinha deklaron…” (16 Maj 2018)

16/05/2018, 11:10 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 16 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per Interin:

Inter, temperatura 90. Cfare pritjeje per ‘finalen’ me Lazion. Te dielen zikalterit ne fushe … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter atehere kur askush nuk e priste: Tashme ne Olimpico ndaj…” (14 Maj 2018)

14/05/2018, 10:20 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 14 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per Interin:

“Vrapimi per Champions. Zenga mban ne piste Interin. Me Lazion do te jete nje … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, cfare i bere vetes! Zikalterit rreshkasin ne ndeshjen…” (13 Maj 2018)

13/05/2018, 11:55 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 13 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare dy tituj per Interin:

“Rreshket Interi, keshtu jo! E pabesueshme: Sassuolo fiton ne San Siro 1-2. … Read More

SHTYPI I DITES – “Champions ose jo, sezonin qe vjen do te kemi nje Inter te madh…” (08 Maj 2018)

08/05/2018, 10:31 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 08 Maj 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport ka shkruar per zikalterit ne faqen e saj te pare:

“Gara per Europen qe vlen vertete. Karikimi per Champions, ne San Siro me … Read More

SHTYPI I DITES – “Tek Inter-Juve rrezikohet gjithcka. Spalletti dhe Allegri luajne…” (27 Prill 2018)

27/04/2018, 10:12 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 27 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Nje Inter-Juve ku rrezikohet gjithcka. Me shume se 5 milione euro fitime per Interin neser ne … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, lajme te keqija nga kryeqyteti!” (19 Prill 2018)

19/04/2018, 10:16 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 19 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare:

“Rikalim i kryeqyetasve. Roma perpara, Lazio gjitashtu. Interi zbret perseri ne vendin e peste.”

E … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, eshte shansi yt. Spalletti i uleret skuadres: “Nuk ka me…” (17 Prill 2018)

17/04/2018, 9:33 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 17 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare:

“Euro ose kurre me. Ne Serie A gjashte javet e fundit: 8 skuadra per 2 objektiva.”

Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, nje Salah per Spallettin. Dy jane emrat e kerkuar…” (06 Prill 2018)

06/04/2018, 9:58 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 06 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqe te pare per Interin:

“Strategjite zikalter. Ankandi i Pellegrinit: Spalletti regjistron edhe Interin. Tekniku zikalter do romanistin. I bllokuar Lunin … Read More