Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 4, 2020

Scroll to top

Top

Te rinjte

5 ndeshje, 13 gola: Puscas, numra te pabesueshem dhe perulesi. I kerkojne nje foto dhe ai…

19/10/2014, 18:38 |

13 gola ne 6 ndeshje. Ose me mire 5 ndeshje sepse kunder Perugias George Puscas nuk ishte (ne ate rast Primavera fitonte 7 me 0 me 4 gola te Bonazzoli, 2 te Ventre dhe nje te Yao). Sulmuesi … Read More

Puscas: “Ne krah apo ne qender, per mua ndryshon pak. Idhull Ibra. Tre golat ne Derby…”

19/10/2014, 13:33 |

Vijne deklaratat e para nga lojtaret zikalter te Primaveres qe shtypen Milanin me rezultatin 4-1 ne fushen e ketyre te fundit. Ai qe ka folur per mikrofonat e mediave ka qene protagonisti absolut i ndeshjes George Puscas.

Mazzarri ka zgjedhur zevendesuesin e Icardit ndaj Cagliarit. Ndermjet Puscas dhe Bonazzolit, ka zgjedhur…

26/09/2014, 21:10 |

Walter Mazzarri duket se e ka zgjedhur zevendesuesin e Icardit per ndeshjen e se dieles ne San Siro ndaj Cagliarit. Ai ka vendosur qe te mare ne skuadren e pare duke filluar nga neser, George Puscas. Do te … Read More

Klasifikimi i Kampionatit Primavera: Interi ka filluar fluturimin…

20/09/2014, 23:23 |

Qe ky brez lojtaresh te Primavers do te bente mrekullira e kishin thene shume specialiste, por pak e besonin vertete e mesa duket cdo gje e thene nuk ka qene kot sepse jo me kot nje shprehje e … Read More

VIDEO | Atalanta – Inter Primavera 1-3: Te gjithe golat dhe rastet e ndeshjes!

15/09/2014, 21:14 |

Interi perpara dy ditesh mundi nje nga skuadrat me te forta ne kampionat, Atalanten, ne fushen e kesaj te fundit. Djemte e rinj zikalter shkelqyen si ne cdo ndeshje kete sezon dhe lojtaret qe shenuan ishin te perhershmit: Bonazzoli golin … Read More

Primavera e Interit eshte nga nje tjeter planet: Viktima e radhes eshte Atalanta!

13/09/2014, 15:14 |

Viktima e radhes se Inter Primavera eshte Atalanta, e cila eshte mundur sot me rezultatin 1-3 nga te rinjte zikalter.

Skuadra e Atalantes eshte nje nga me te veshtirat ne kampionatin e te rinjve dhe nje … Read More

Puscas: “Inter, dua te jem Palacio i se ardhmes. Shpresoj te bind Walter Mazzarrin”

10/09/2014, 12:20 |

George Puscas eshte ne qiellin e shtate. Bomberi i Primavera e ka filluar me se miri sezonin dhe kandidon per nje rol si protagonist ne Interin e se ardhmes: “E prisja nje moment te tille qe i vogel. … Read More

Inter po kerkon Kovacic-at e rinj: Ja kater emrat te cilet po vezhgohen me shume kujdes!

09/09/2014, 12:23 |

Merkato e Interit, si e gjithe skuadrave te tjera te medha, vazhdon edhe kur ajo eshte e mbyllur zyrtarisht.

Qe nga ky muaj e deri ne Janar, vezhguesit zikalter vazhdojne te shkojne rreth e perqark botes … Read More

U21 Itali-Serbi: Gjysma e futbollisteve tek Italia nga Interi! Ja notat e tyre…

06/09/2014, 15:33 |

Italia Under 21 e Gigi di Biagio mund Serbine e cila shkoi edhe ne avantazh 2-0, por Italianet e vegjel e kthyen kete rezultat.

Nisja e lojes nga lojtaret Italian ishte shume zhgenjyes por ata fshine … Read More

Icardi, Interi tani po studion kontraten e re per te!

06/09/2014, 14:37 |

E diela mund te jete dita ku mund te shihen serisht bashke Icardi dhe Palacio te cilet priten te komandojne sulmin zikalter. Por nderkohe, sipas asaj qe tregon Gazzetta dello Sport, klubi zikalter po mendon per nje rritje … Read More

Daniel Bessa: “Tek Bologna qe te rikthehem ai qe isha tek Interi. Deshiroj te behem…”

03/09/2014, 23:40 |

Pasi ka mbyllur eksperiencen tek kampionatet e huaj duke luajtur tek Olhanense dhe Sparta Rotterdam, Daniel Bessa ka vendosur te rikthehet ne Itali, me sakte nga Serie B ku do te luaje tek Bologna kete sezon dhe do … Read More

Inter, mision per te gjetur talente: Belgjika dhe Hollanda vende te ‘nxehta’. Por Thohir deshiron…

10/08/2014, 11:51 |

Ne kerkim te talenteve te rinj ne vendet e uleta, zbuluesit e talenteve zikalter jane ndare neper zona te ndryshme.

Ne kete moment, vemendjen e 007 te Interit eshte shperndare kudo neper turnete e vegjel ne … Read More

Diego Laxalt, do te kete nje huazim tjeter per lojtarin: Tre ekipe e deshirojne!

13/07/2014, 13:49 |

E ardhme e paqarte per Diego Laxalt i cili eshte mes Italise, Spanjes dhe Frances. Per mesfushorin, i cili sapo ka mbaruar eksperiencen e tij tek Bologna po mendohet nje huazim tjeter.

Per momentin per Uruguajanin ka tek Interi tre … Read More

Aksi Inter-Cagliari: 4 milion euro per Benedetti. Ja shifra per blerjen e Longos. Crisetig…

08/07/2014, 15:12 |

Interi vazhdon te grumbulloje nje thesar te vogel. Ne diten e djeshme zikalterit kane mbyllur nje operacion te dyfishte me Cagliarin e Zeman.

Interi ka shitur ne menyre perfundimtare Simone Benedetti tek ekipi ishullor per 4 milion … Read More