Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 14, 2022

Scroll to top

Top

Te rinjte

Diego Laxalt, do te kete nje huazim tjeter per lojtarin: Tre ekipe e deshirojne!

13/07/2014, 13:49 |

E ardhme e paqarte per Diego Laxalt i cili eshte mes Italise, Spanjes dhe Frances. Per mesfushorin, i cili sapo ka mbaruar eksperiencen e tij tek Bologna po mendohet nje huazim tjeter.

Per momentin per Uruguajanin ka tek Interi tre … Read More

Aksi Inter-Cagliari: 4 milion euro per Benedetti. Ja shifra per blerjen e Longos. Crisetig…

08/07/2014, 15:12 |

Interi vazhdon te grumbulloje nje thesar te vogel. Ne diten e djeshme zikalterit kane mbyllur nje operacion te dyfishte me Cagliarin e Zeman.

Interi ka shitur ne menyre perfundimtare Simone Benedetti tek ekipi ishullor per 4 milion … Read More

Eshte pothuajse e sigurte: Nje tjeter sezon ne huazim per Duncan. Dy mundesite…

08/07/2014, 13:18 |

Joseph Duncan eshte i destinuar te shkoje ne huazim edhe sezonin qe vjen pas sezonit te kaluar te cilin e kaloi tek Livorno.

Ne te ardhmen e tij jane dy destinacione te mundeshme, dhe dy ekipet … Read More

FcInter1908 – Te rinjte e Interit, ja 4 te tjere. Vjen edhe djali i Deki Stankovic. Do te jete…

05/07/2014, 0:27 |

Kohe merkatoje per Interin e madh por edhe per Interin e te vegjelve. Edhe tek moshat zikalter ka pasur shume levizje keto dite. Sot ne qendren sportive Giacinto Facchetti kane ardhur disa lojtare te rinj te ditelindjes 2000 … Read More

Republica – Polo do te kaloje tek Millionarios: Ja formula! Interi deshiron…

01/07/2014, 15:49 |

Andy Polo i ka hipur dje ne mbremje nje avoni per ne Bogota, ku e pret nje kontrate futbollistike me Millionarios, skuadra me e mire Kolumbiane.

Sulmuesi Peruan i Interit do te transferohet ne Kolumbi ne … Read More

Interi po ndjek me kujdes talentin Rumun Cristian Manea!

23/05/2014, 15:24 |

Ne listen e fushates se perforcimit te Interit shtohet nje emer tjeter: Eshte ai i Cristian Manea, lojtar i Viitorul Constanta, skuader qe militon ne Kampionatin Superior Rumun.

Lojtari i ri eshte nje mbrojtes, si ka … Read More

Ibrahima Mbaye kalon provimin Livorno: Ne fund te sezonit…

07/04/2014, 12:24 |

Sa me shume kohe kalon, aq me shume behet i sigurte rikthimi i Ibrahima Mbaye ne Appiano Gentile: Lojtari i krahut i cili eshte huazuar nga Interi tek Livorno, eshte i destinuar te rikthehet ne shtepi, sepse shoqeria … Read More

Primavera, Atalanta-Inter: Bonazzoli titullar! Polo direkt ne…

22/02/2014, 14:25 |

Primavera e Interit do te zbrese sot ne fushe ndaj Atalantes ne fushen e kesaj te fundit ne oren 14:30. Blerja me e fundit e Inerit, Andy Polo eshte direkt ne pankine dhe pritet te aktivizohet gjate ndeshjes. … Read More

Tani Icardi nuk mund te gaboje me. Ne qershor Interi me ne krye Thohir…

17/02/2014, 16:18 |

Tani endrra e te gjithe Interistave eshte qe Mauro Icardi te kaloje nga fjalet tek faktet, dhe te tregoje ne fushe grinten e nevojshme per tu kthyer ne nje bomber te vertete. Mundesite i ka te gjitha.

Inter, blihet 20 vjecari Andy Polo. Talent, tifoz i Interit por edhe mjaft i zoti… (Video)

31/01/2014, 13:50 |

Interi ka blere Andy Polon, sulmuesin Peruan te klasit 1994, nga Deportivo Universitario San Martin.

Priten sot dokumentat e fundit te lojtarit i cili eshte ndjekur me kujdes dhe per nje kohe te gjate edhe nga … Read More

Agj. Mbaye: “Neser takoj Tare-n, nuk jam optimist. Inter ka nje sektor te te rinjve te shkelqyer, por me Mazzarrin…”

29/01/2014, 14:17 |

Mungon vetem “OK” i Ibrahima Mbaye per ta bere efektiv kalimin e Hernanes tek Inter. Sipas SKY, nuk do te jete e lehte te gjendet nje marreveshje, pasi Mbaye kerkon shume. FcInter1908.it ka intervistuar ekskluzivisht agjentin e Mbaye, … Read More

Ne Brazil: “Edhe Interi mbi zbulimin Cirino”.

04/12/2013, 14:59 |

Portali brazilian FutNet raporton nje thashethem nga mediat europiane mbi sulmuesin Marcelo Cirino te Atletico Paranaense, tashme nen interesin e te medhenjeve te Serie A. 21 vjecari zbulim i Brasilerao, pelqehet nga Napoli, Inter dhe Udinese, qe duhet … Read More

Inter, po ndjek djaloshin Stefan Velkov: ja dhe situata.

04/12/2013, 14:53 |

Eskperti i merkatos Alfredo Pedulla zbulon qe Interi eshte interesuar per te riun Stefan Velkov, mbrojtesi bullgar i Slavia Sofia. Ja dhe situata e publikuar ne sitin e tij: “Nje mbrojtes me kualitete te mira dhe me perspektive te … Read More

Bardi-Inter, martesa e destinuar te zgjatet. Ausilio…

11/11/2013, 13:01 |

Mbas disa gabimeve ne te kaluaren e afert, Interi i diteve te sotme eshte nje shoqeri qe mbeshtetet shume tek te rinjte e tij. Per ta vertetuar nje gje te tille jane komplimentet qe i jane drejtuar atij … Read More