Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 12, 2019

Scroll to top

Top

Te rinjte

(VIDEO) Livaja-Gol, per Kroacine vetem nje barazim me Uzbekistanin

27/06/2013, 11:09 |

Rezultat surprize per Kroacine U20 te Marko Livajas. Sulmuesi i Inter-it, qe do te luaje me Atalanten sezonin tjeter, ka shenuar kunder Uzbekistanit. Ne te vertete goli i tij solli barazimin 1-1 dhe rezultati ngeli i pandryshuar deri … Read More

Delgado, tris ne Portugali: ja kush eshte njeriu i Interit

27/06/2013, 10:58 |

Eshte firmosur kontrata midis Pedro Delgados dhe Interit. Talenti i ri i vitlindjes 1997, i ardhur nga te rinjte e Portimonenses, ka lidhur nje kontrate me Interin per tre vite. Eshte goditja e trete per sektorin e te … Read More

Isla eshte vetem nje milion euro larg Interit. Zgjidhja…

26/06/2013, 15:41 |

Kiliani Mauricio Isla eshte nje nga emrat e nxehte te kesaj merkatoje per Interin, dhe mesa duket do te jete pikerisht ai lojtari i Mazzarrit ne krahun e djahte.

Sipas asaj qe shkruan Tuttosport(media qe eshte … Read More

TMW – Tjeter goditje per Interin ne sektorin e te rinjve. Sot vizita mjekesore per…

26/06/2013, 15:34 |

Interi vazhdon merkaton e saj ne sektorin e te rinjve, dhe vazhdon te zbuloje talente kudo ne Itali dhe Bote.

Dje ka zbarkuar ne Milano djaloshi i ri Pedro Deglado. Ai eshte siguruar nga Interi, dhe … Read More

The Sun: “Richards ne shenjestren e Interit: Ja pse transferimi i tij eshte i mundshem!”

26/06/2013, 15:26 |

Edhe ne Angli flasin per interesin e Interit ne lidhje me mbrojtesin e fuqishem dhe te ri te Manchester Cityt, Micah Richards.

Sipas asaj qe zbulohet sot nga The Sun, ne sulm per lojtarin anglez eshte … Read More

Caldirola – Werder, do te mbyllet sot? Nderkohe ja shifrat dhe klauzola speciale!

26/06/2013, 15:17 |

Duhet te jete sot dita decizive per kalimin e Luca Caldirola tek Werder Bremen. Mbrojtesi zikalter, kapiten i Italise Under 21, ka arritur marreveshjen me klubin gjerman, dhe tashme po mundohet te gjeje nje marreveshjen dhe me Interin.

Read More

Interi po ndjek me kujdes Boterorin Under 20! Ja dy emrat qe zikalterit kerkojne me ngulm…

26/06/2013, 14:41 |

Interi eshte gjithmone shume e kujdesshme ne formimin e nje grupi lojtaresh cilesor per te ardhmen, dhe per kete gje zikalterit kane shume zbulues talentesh ne te gjithe boten.

Nje nga vitrinat e momentit eshte sigurisht … Read More

Samuele Longo, ja e ardhmja e tij…

25/06/2013, 15:46 |

Keto dite merkatoje nuk eshte folur shume per Samuele Longon, sulmues i ri i Interit qe shpertheu me Primaveren zikalter te Stramaccionit e cila u shpall kampione europe.

Ai e tregoi veten nje bomber te vertete, … Read More

Trevisani (SKY): Livaja eshte nje lojtar shume i mire

24/06/2013, 12:13 |

Gjate komentimit te ndeshjes Uruguaj – Kroaci per Boterorin e Under 20, Riccardo Trevisani i SKY-it i thur elozhe Marko Livaja-s: «Arrin te udheheqe mire ekipin, per mua eshte nje lojtar shume i mire», keto jane fjalet e … Read More

VIDEO – Livaja humb penallti ne ndeshjen kunder Diego Laxalt

24/06/2013, 2:00 |

Sot jane vendosur perpara njeri tjetrit dy lojtare ne pronesi te Interit, ne Boterorin Under 20. Behet fjale per Diego Laxalt me Uruguay dhe Marko Livaja me Kroacine. Ndersa kujtojme se ishte ndeshja e pare e Kroacise U20 … Read More

Sky – Raffale Di Gennaro do te largohet nga Interi, do te huazohet tek Cittadella!

24/06/2013, 0:51 |

Sipas Sky, portieri i Interit Raffale Di Gennaro i cili ka qene portieri titullar i Primaveres zikalter e cila u shpall kampione Europe do te largohet ne huazim!

Gianluca Di Marzio shkruan se lojtar i i … Read More

Ruben Botta kerkohet shume edhe pse i demtuar! Ai i kerkohet Interit nga…

24/06/2013, 0:33 |

Ruben Botta, talenti i Tigre qe Interi e ka mare me parameter zero, do ti duhet te qendroje pa luajtur rreth 6 muaj per shkak se ka thyer ligamentet e kryqezuara te gjurit.

Por pavarsisht kesaj, … Read More

Biraghi: “Inter kerkon emra si Kolarov. Une dhe Bardi…” (VIDEO)

22/06/2013, 15:48 |

Cristiano Biraghi, mbrojtes i majte i vitit 1992 ne bashkepronesi mes Inter dhe Cittadella ka zhvilluar nje Europian te shkelqyer me fanellen e Italise U21 te Devis Mangia. Ekskluzivisht per mikrofonat e FcInterNews ka treguar eksperiencen e tij … Read More

Boterori Under 20: Ja talenti qe Interi e kerkon me ngulm…

22/06/2013, 12:49 |

Ne boterorin Under 20 Interi ka 4 perfaqesues: Livaja, Duncan, Alborno dhe Laxalt.

Por zikalterit kane vene ne shenjester nje futbollist te peste, te cilin e ndjekin prej kohesh e ka terhequr vemendjen e shume klubeve … Read More