Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

TOP & FLOP

TOP & FLOP – Handanovic i mrekullueshem. Inter nuk mund te besh dot pa Brozovic. Skriniar ishte…

25/10/2018, 14:34 |

Performance negative dhe per Candrevan tek Interi, shume mire aktivizimi i Politanos.

Ndeshje negative kjo e Inter-it ne Barcelone. Humbje me rezultatin 2-0, por mbi te gjitha nje pjese e pare jo ne lartesine e duhur. Nga 3 zikalter, 2 … Read More

TOP dhe FLOP te Derbit – Brozovic duket nje ore, Handa sa shume klas. Icardi dhe Skriniar…

05/04/2018, 11:12 |

Rikthehet ne inter.al rubrika e famshme TOP dhe FLOP.

Ne kete rubrike do te publikojme lojtaret me te mire dhe me te dobet te derbit te djeshem duke u bazuar ne notat e gazetave me te rendesishme ne Itali.

Si … Read More

TOP dhe FLOP te Inter-Napoli – Skriniar nje dige, Brozovic vetem duartrokitje. Ndersa Perisic…

12/03/2018, 17:14 |

Rikthehet ne inter.al rubrika e famshme TOP dhe FLOP.

Duke filluar nga sot, tashme pas cdo ndeshje do te publikojme lojtaret me te mire dhe me te dobet te cdo ndeshje te Interit deri ne fund te Serie A duke … Read More