Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 19, 2019

Scroll to top

Top

TottenhamInter

Spalletti ne Wembley per te prishur nje mallkim.

28/11/2018, 15:36 |

Nje mbremje e rendesishme per Inter-in qe sonte do te kerkoje te kualifikohet ne 1/8 e Champions League per te arritur synimin e pare sezonal.

“Per te lene shenjen e tij ne Wembley sonte do te provoje edhe Inter-i i … Read More

Cfare duhet te beje Interi per te dale e pademtuar nga Wembley?

28/11/2018, 14:47 |

Ka pritshmeri te medha ne shtepine zikalter per ndeshjen kunder Tottenham qe mund te pengoje kalimin e turnit me nje ndeshje perpara.

Do te jete nje ndeshje e komplikuar qe Inter-i duhet te perballet ne menyren me te mire te … Read More

Biasin: “Perisic? Te gjithe mendojne lojtarin e Boterorit, por ai ka nje problem”.

28/11/2018, 13:36 |

Gazetari ka folur per lojtarin zikalter qe nuk ka dhene akoma me te miren e tij ne kampionat.

“Problemi i Perisic eshte se kane te gjithe ne mendje gjysemfinalen e Boterorit me bluzen e Kroaci-se, ka luajtur nje ndeshje te … Read More

Inter, Spalletti ndaj Tottenham ka besim te verber tek 4 lojtare: ja emrat dhe strategjia e teknikut

26/11/2018, 20:10 |

Mbas fitores bindese kunder Frosinone-s, Inter-i pergatitet per nje ndeshje akoma me te veshtire. Te merkuren, ne Wembley kunder Tottenham do jete nje ndeshje decizive per kalimin e grupeve te Champions League.

Zikalterve do ti mjaftonte nje barazim per te … Read More