Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 14, 2020

Scroll to top

Top

Uncategorized

Gazzetta – Doni nje sekret? Inter ka gjetur zevendesuesin ideal te Samir Handanovic: eshte produkt i shtepise!

06/04/2019, 17:42 |

“Zikalter, kemi nje sekret per ju. Interi ka gjetur zevendesuesin e Samir Handanovic, kapitenit portier te Interit.”

Keshtu e ka nisur shkrimin e saj Gazzetta dello Sport e cila ka folur per nje hipoteze ku Interi dhe drejtuesit e saj … Read More

Icardi, e ardhmja eshte larg Interit: ja ideja qe ka Marotta per zevendesuesin e tij

06/04/2019, 17:12 |

Ndeshja ndaj Genoas ka shenuar rikthimin ne fushe te Mauro Icardit dhe ai neser ndaj Atalantes pritet te luaje perseri titullar, por jo cdo gje duket e zgjidhur tek Interi. 

Sipas shume zerave, thjesht ka pasur nje pakt ndermjet paleve … Read More

Gazzetta – Gati formacioni anti-Atalanta, por Spalletti ka nje dyshim shume te madh: behet fjale per mesfushen!

06/04/2019, 16:55 |

Tashme eshte e sigurt: De Vrij dhe Lautaro nuk mund te bejne pjese dot tek Interi qe do te zbrese neser ne fushe ne San Siro ndaj Atalantes. 

Edhe pse kjo eshte nje ndeshje shume e rendesishme, ata te dy … Read More

Curva Nord perseri vrer ndaj Icardit dhe tjeter komunikate zyrtare: “Te gjithe ju harrojeni qe neser ta mbeshtesim”

06/04/2019, 16:49 |

Pas te gjitha komunikatave te shfaqura ne ditet e kaluara, sot ka ardhur nje tjeter komunikate per shtyp e Curva Nord per sa i perket ceshtjes Icardi per ndeshjen e neserme. 

Sipas ultrasve te Interit, lufta me Icardin do te … Read More

Spalletti: “Ndeshje e rrezikshme, te gjithe e dime pse. Icardi? Ja cfare pres nga ai neser ne fushen e lojes.”

06/04/2019, 16:29 |

Ne prag te ndeshjes shume te rendesishme per nje vend ne Champions ndaj Atalantes qe do te luhet neser ne oren 18:00 ne Meazza, Luciano Spalletti do u perball sot me gazetaret ne Suning Training Centre per konferencen ne prag … Read More

Inter-Atalanta, ja te rejat nga formacioni i mundshem: dy dyshime shume te rendesishme per Spallettin

05/04/2019, 21:55 |

Interi i Luciano Spallettit vjen nga nje ndeshje shume bindese dhe suksesi ne Genoan por tashme eshte koha qe te pergatitet ndeshja ne shtepi kunder Atalantes. 

Kunder bergamaskeve, tekniku zikalter duket i predispozuar qe te konfirmoje shumicen e skuadres qe … Read More

Corriere – Conte e ka marre vendimin e tij te pare tek Interi dhe ka te beje me Mauro Icardin

05/04/2019, 17:40 |

Nese Antonio Conte do te behet tranjer i ardhshem i Interit, do e marrim vesh fiks ne ditet e para te perfiundimit te sezonit. 

Nderkohe, kane filluar qe te dalin ne pah lajmet e para per sa i perket vendimeve … Read More

Inter 2019-2020: Ja shtate lojtaret qe e kane te sigurt qendrimin sipas Marottes

05/04/2019, 17:32 |

Edhe pak ndeshje perpara revolucionit veror qe mund te perfshije shume elemente te skuadres se Interit dhe qe mund te vendose perfundimisht qe te kete shume largime nga ky grup. 

Gazetaret e La Repubblica kane shkruar sot me detaje rol … Read More

La Repubblica – Zbulohet oferta qe Juventusi po pergatit per Interin dhe per Icardin: ja shifrat

05/04/2019, 17:05 |

Mauro Icardi do te jete nje nga emrat me te nxehte te merkatos se ardhshme verore te Interit por mbase edhe te gjithe Serie A. 

Lojtari zikalter shihet nga te gjithe si nje shitje shume e mundshme kete vere nga … Read More

Inter, kush eshte titullari ne kete moment: Lautaro apo Icardi? Ja pergjigja sipas Gazzettas!

05/04/2019, 16:49 |

Me Genoan, Spalletti ka hedhur Icardin si sulmues qendre ne sulmin e Interit te perbere nga Matteo Politano dhe Ivan Perisic. 

Pas nje mungese qe zgjati me shume se 2 muaj (mbi pesedhjete dite), Maurito ka rifituar nje bluze titullari … Read More

Zikalter, a e mbani mend Marco Brancen? Nga sot ai eshte rikthyer ne boten e futbollit dhe ka filluar te punoje ne Malte

05/04/2019, 16:15 |

Ai ka munguar per shume kohe ne ambjentet futbollistike qe prej ndarjes me Interin shume vite me pare pasi ne drejtimin e klubit erdhi Erick Thohir. 

Po flasim per Marco Branca-n, nje prej drejtuesve te pare si fajtor per renien … Read More

Sky – Lautaro Martinez po stervitet fort: ja kur pritet te rikthehet ai ne fushat e lojes

05/04/2019, 15:35 |

Sky Sport vetem pak minuta me pare ka dhene te gjithe lajmet e fundit nga qendra stervitore e Interit ne Appiano Gentile. 

Me sa duket kane ardhur te rejat e dhe per sa i perket formacionit zikalter qe mund te … Read More

Pinamonti, cfare diamanti: Ja sa milione euro vlen ai sot pas ketij sezoni tek Frosinone

05/04/2019, 15:08 |

Lojtari me i ri italian qe ka shenuar me shume ne Serie A eshte Andrea Pinamonti qe eshte ne huazim tek Frosinone. 

Sulmuesi, i ditelindjes 1999 deri me tani ka arritur te shenoje 5 gola. Pas disa muajve ne pankine, … Read More

SPECIALE – Ja pse Interi mund ta bleje Zaniolon nga Roma shume me lire se sa Juventusi

05/04/2019, 14:01 |

Pa perfunduar ende ky sezon ne te cilen Nicolo Zaniolo ka shperthyer me plot kuptimin e fjales tek Roma, kane filluar menjehere zerat per nje largim te mundshem te lojtarit te ri italian nga kryeqyteti italian.

Por te gjithe keto … Read More