Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 15, 2020

Scroll to top

Top

Uncategorized

Inter, Corriere ngre dyshime te forta per Lautaron: “Nje ze i keq tregon se ai po luan jo mire sepse…”

03/07/2020, 23:16 |

Qe Lautaro Martinez nuk po kalon aspak nje lajm te mire, ku nuk eshte nje lajm sepse po shihet nga te gjithe.

Nderkohe, Corriere dello Sport eshte ndalur tek ai dhe ka analizuar kete periudhe te lojtarit te Interit.

Sipas … Read More

Gazzetta ngre alarmin: “Inter, a e dini qe ekziston vetem nje lojtar qe Conte se ka futur ne loje pas karantines?”

03/07/2020, 23:11 |

La Gazzetta dello Sport diten e sotme ka ngritur alarmin per dicka qe po ndodh ne skuadren zikalter.

Sipas tyre, qe pas karantines dhe qe nga momenti qe ka rifilluar futbolli ne Itali, vetem nje lojtar ne skuadren e Interit … Read More

Icardi hedh helm kunder Interit, por e verteta eshte ndryshe. Corriere: “Kur u largua nga Milano…”

03/07/2020, 12:09 |

Nuk kane kaluar pa krijuar jo pak zhurme fjalet e Mauro Icardit te thena dje ne France ne nje interviste per nje media lokale.

Ish-sulmuesi zikalter ka folur per deshiren e madhe per te fituar trofe me Paris Saint-Germain ku … Read More

Inter, Lautaro luan shume keq dhe mikrofonat ne San Siro regjistrojne Conten duke i thene: “Cfare po ben Lauti? Po i gabon te gjitha.”

03/07/2020, 11:34 |

Nuk eshte aspak nje moment i thjeshte ky per Lautaro Martinez, i cili eshte ne menyre konstante i ndare ndermjet fushes se lojes dhe merkatos.

Zerat nga Barcelona vazhdojne qe te shqetesojne kedo dhe normalisht eshte e pamundur qe te … Read More

Gazzetta – Ja oferta qe i ka bere Interi per rinovimin Espositos: “Familja e tij e ka refuzuar sepse deshiron te pakten dyfishin e ofertes.”

03/07/2020, 11:29 |

Vazhdojne zerat per sa i perket te ardhmes se Sebastiano Esposito dje rinovimit te tij me Interin.

Klubi zikalter deshiron qe te rinovoje kontraten e diamantit te saj, por ai vazhdon te kerkoje nje shifer shume te larte.

Kete e … Read More

Prapaskena per Kulusevski: Interi ishte shume perpara, por gjithcka deshtoi per vetem nje motiv te thjeshte!

03/07/2020, 11:21 |

Nje operacion qe ka deshtuar vetem per ceshtje ditesh, ose me sakte oresh dhe normalisht qe ka lidhje edhe me bilancin.

Dejan Kulusevski ka qene nje lojtar i ndjekur gjate nga Interi, por teksa e shikon qe ai vazhdon te … Read More

Nga Barcelona jane te sigurt: “Lautaro do te flase me Marotten shume shpejt dhe do i kerkoje…”

03/07/2020, 11:00 |

Vazhdon te jete nje ceshtje kryesore ne shtepine Inter e ardhmja e Lautaro Martinez qe ne kete moment eshte cdo gje pervecese e sigurt.

Edhe pse skadimi i klauzoles prej 111 milione eurosh po skadon (edhe kater dite) nga Barcelona … Read More

Inter, Marotta ka zgjedhur edhe goditjen e madhe ne krahun e majte. Gazzetta zbulon: “Gati oferta per klubin e Chelsea, Emerson Palmieri ne shenjester.”

03/07/2020, 10:06 |

Vijne te reja te rendesishme nga merkato zikalter sipas La Gazzetta dello Sport dhe numrit te saj te perditshem.

Interi, pasi ka blere Hakimin, ka ndermend qe te sistemoje edhe krahun e majte te mbrojtjes se saj.

Ausilio dhe Marotta … Read More

Icardi nuk gjen paqe per largimin nga Milano: “Paris Saint Germain? Kisha kaluar shume kohe tek Interi dhe nuk po fitoja tituj.”

02/07/2020, 17:04 |

Ka kaluar dicka me shume se nje muaj qe prej dites kur Paris Saint-Germain vendosi ta bleje me titllull perfundimtar Mauro Icardin.

Ai u transferua ne Paris per rreth 60 milione euro ne total dhe kjo ishte nje nga shitjet … Read More

Kumbulla, Inter ben levizjen e papritur ne drejtim te lojtarit? Ja detajet!

02/07/2020, 16:08 |

Pas Achraf Hakimi, qe perpara dy diteve ka nenshkruar kontraten e tij me Interin, zikalterit nuk duan te ndalen.

Ne kete moment Interi po tenton te perforcoje krahun e majte te mbrojtjes (apo mesfushes), por jo vetem.

Edhe qendra e … Read More

Inter, cfare mega-plani nga Marotta: pas Hakimi, ja kater goditjet e tjera per nje TOP SKUADER!

02/07/2020, 15:57 |

Interi eshte gati qe te zbrese ne fushe perseri ne fundjave ndaj Bolognas, pas nje rezultati shume te rendesishem ndaj Parmes ku fitoi 6-0.

Por nderkohe, klubi zikalter ka mbyllur marreveshjen per Hakimin. “Objektivi ishte i qarte: te merrej nje … Read More

Inter, vjen nje oferte e padegjuar nga Barcelona? “Nje agjent i ka propozuar Interit kartonin e Griezmann ne kembim te…”

02/07/2020, 15:51 |

Eksperienca me bluzen e Barcelones e Antoine Griezmann po del shume me pak ekzaltuese nga sa ishte menduar ne fillim.

Sulmuesi francez qe erdhi veren e shkuar nga Atletico Madrid nuk ka arritur ende te tregoje vlerat e tij me … Read More

Bastoni zbulon: “Conte i ka idete e qarta se cfare kerkon nga ne: ai deshiron qe edhe mbrojtesat…”

02/07/2020, 11:55 |

Alessandro Bastoni vazhdon te mahnise me paraqitjet e tij me bluzen e Interit kete sezon.

Ai arriti te shenonte golin e fitores vetem kater dite me pare ne Tardini ndaj Parmes por edhe diten e djeshme ka dhuruar nje paraqitje shume te … Read More

Inter, Kharja zbulon gjithcka: “Ja kur me pyeti per here te pare Ausilio per Hakimi. Nuk kam pare kurre nje…”

01/07/2020, 23:07 |

I pyetur per mikrofonat e TuttoMercatoWeb, Houssine Kharja, ish-mesfushor i Interit, ka folur per Achraf Hakimi, blerjen me te re te Interit.

“Ausilio ka pare prej kohesh dicka speciale tek ai. E ndjek me te vertete prej kohesh. Po flasim … Read More