Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 20, 2019

Scroll to top

Top

Uncategorized

Inter, po mendohet per Benzema! Me Realin mbi Lewandowski dhe me largimin e mundshem te Icardit, Tohir piketon francezin.

26/03/2016, 11:35 |

Kete vere flitet per levizjen e shume sulmuesve te medhenj, per Interin del ne skene emri i nje top-playeri. Real Madrid eshte gati te bej cmenduri per Lewandowskin dhe me Icardin te cilin e ka piketuar gjysma e Premiers (dhe … Read More

Daily Star – Shkembimi Mata-Miranda? Interi ka vetem 1 shans: Mourinho.

26/03/2016, 11:15 |

Juan Manuel Mata – Inter sipas Daili Mail eshte e veshtire por jo e pamundur. Sipas kesaj gazete zikaltrit kane vendosur te kerkojne trekuartistin e klasit 88′ nga Manchester duke pare interesimin e ketyre te fundit per mbrojtesin … Read More

CdS – Dodo+Ljajic per Brozovic: Roma do te provoje….

26/03/2016, 10:49 |

Nje propozim i cuditshem vjen nga Roma. Klubi verdhekuq deshiron Marcelo Brozovic e ju ofron zikalterve Dodo dhe Adem Ljajic.

Corriere dello Sport kete mengjes ka zbuluar: “Roma dhe Interi kete vere do te ulen te … Read More

GdS – Nese iken Handanovic, jane 3 alternativa per ta zevendesuar.

26/03/2016, 10:17 |

Samir Handanovic deshiron te luaj ne Champions League, dhe lind pyetja a do te qendroj tek Inter ne raste se ky objektiv deshton? Slloveni eshte 31-vjec dhe ka akoma disa vite per te luajtur ne nivele te larta. Sipas Gazzetta … Read More

Agj. Perin: “Iken Handa? Interi mund te jete nje mundesi. I pelqen Ausilios.

25/03/2016, 13:56 |

Inter? Flasim per nje skuader shume te rendesishme e cila momentalisht ka nje nga portjeret me te mire ne bote. Por eshte e qarte qe nese Handanovic largohet psh ne Manchester per te zevendesuar De Gean, athere zikaltrit … Read More

GdS – Mund te rihapet pista Toure – Inter.

24/03/2016, 11:57 |

Inter ndjek me kujdes situaten e Yaya Toure. Por krahasuar me nje vite me pare asnje deklarate,  po vezhgohet me qetesi situata e futbollistit i cili me ardhjen e Guardioles ne stolin e Cityt, largimin do te e … Read More

Mancini : “Per Icardin nuk kemi vendosur akoma. Roma eshte shume e forte por gjithcka mund te ndodhe. Kondogbia dhe Brozovic….

18/03/2016, 12:06 |

Si eshte Icardi? A do te grumbullohet? 

Do ta vleresojme sot, do vendosim sebashkur. Te shohim.

Sa e rendesishme eshte kjo ndeshje ?

Jan akoma shume pike ne dispozicion, por sigurisht qe … Read More

FcIN – R. Madrid, per Zidane e ardhmja e paqarte. Perez mendon seriozisht per Mancinin….

07/03/2016, 11:49 |

Pavarsishte disa rezultateve te dobeta kete perjudhen e fundit, kritikave te shumta, Mancini nuk e ka humbur respektin nderkombetar te krijuar gjate ketyre viteve. Kjo duket nga zerat qe flasin per nje interesim te shume skuadrave te medha … Read More

Ausilio promovon Milik: Nese largohet Icardi, Milik pasardhesi i tij. Kosto dhe karakteristikat: Per Mancinin….

05/03/2016, 11:31 |

Rishfaqet nje emer i cili ne te shkuaren ka qene ne orbiten e Interit: Arkadiusz Milik. Nje ide e re per sulmin zikalter te cilen e ka publikuar sot Gazzetta dello Sport.

Kete sezon ne Eredivisie, polaku ka … Read More

TS – Mou, Conte, Cholo dhe Psg kerkojne Icardin. Per Tohir….

05/03/2016, 10:54 |

Tohir deshiron te mbaje ne skuader Mauro Icardin, por kerkesat e shume skuadrave te medha dhe mardhenia jo e mire me Mancinin mund te largojne argjentinasin nga Interi kete vere, dhe pse sapo ka rinovuar kontraten.

Read More

CdS – Syte e shume skuadrave Big tek Brozovic. Por Interi….

05/03/2016, 10:33 |

Jo vetem Arsenali por dhe Bayern e Chelsea jane vene ne gjurment e Marcelo Brozovic. Sipas Corriere dello Sport super performanca e kroatit ne ndeshjen kunder Juves nuk ka kaluar pa u vene re nga skuadrat Big te … Read More

TS – Perisic-Ljajic per rikthimin. Boban kishte deklaruar…

04/03/2016, 11:22 |

Perisic-Ljajic dhe Interi rikthehet te vrapoje. Jo vetem ne krah. Tuttosport thekson rendesine e dy Sllaveve per arritjen e vendit te trete, sidomos Kroati i cili ka zhvilluar nje ndeshje te mbrekullueshme, e kjo ka ndodhur sepse ka … Read More

CdS – Mancini ka rigjetur Interin: Stop dy mesfushorve shkaterrues, Brozo, 2 sulmues krahu…

04/03/2016, 11:03 |

Humbi finalen por te merkuren Mancini ndoshta fitoj ate cka eshte me e rendesishmja, Interin. Me shpresen qe kthesa mos te vi shume vone, si ne Kupe, rikthimi per luften e vendit te trete duhet te vij menjehere.

Ndeshja kunder … Read More

Juan: “Nuk kam fjetur pas ndeshjes se djeshme. Perisic me kujtoj Cuchu. Besuam pas golit te trete”.

03/03/2016, 16:29 |

Shpresat e Interit jane qe ndeshja e djeshme te sherbeje si pike kthese per kete fund-sezon, per te arritur objektivin final, nje vend ne Champions. Ne ndeshjen e djeshme Juan ishte padyshim nje nga me te miret ne … Read More