Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

282 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cauet: “Tani shoh me shume loje dhe gjera interesante. Rafinha dhe Perisic mund te…”

Cauet: “Tani shoh me shume loje dhe gjera interesante. Rafinha dhe Perisic mund te…”
Bujar Berishaj

“Rafinha dhe Perisic mund te bejne diferencen kunder Juventusit, po e gjejne lojen pavaresisht veshtiresive”.

“Tani shoh me shume loje, me shume levizje, sulmon me 2 ose 3 lojtar, ka gjera interesante”, jane keto fjalet e Benoit Cauet, ish-mesfushor zikalter mes viteve 1997 dhe 2001.

Francezi, i intervistuar shkurtimisht nga Premium Sport, ka komentuar edhe kontestimin e tifozeve bardhezi ne Vinovo ndaj skuadres se tyre: “Tifozet e Juventusit nuk kane pasur nje sjellje te duhur, skuadra ka qene gjithmone para te gjithave, ka fituar gjithmone ne Itali, ata nuk kane kuptuar asgje ne kete moment”.

“Juve veshtire se gabon me shume 5 ndeshje ne sezon, shpesh ne fillim. Sipas meje nuk do te gabojne me”, ka perfunduar ai.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.