Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,046 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Agjente zikalter per te ndjekur Bazoer, Tete, Semedo dhe Lindelof…

CdS – Agjente zikalter per te ndjekur Bazoer, Tete, Semedo dhe Lindelof…
  • On 30/09/2016, 16:48

Agjentet zikalter vazhdojne te ndjekin nga afer shume ndeshje te fazes se grupeve ne Europe, per te ndjekur nga afer lojtaret qe i interesojne, Ne Napoli-Benfica u vezhgua nga afer Lindelof e Semedo, ndersa dje ne ndeshjen Ajax-Standard Liege, u pane me kujdes Bazoer e Tete. De Boer i ka vleresuar keta lojtar pasi i njeh nga afer, jane te preferuarit e tij. Tani ju perket drejtuesve zikalter per ti ndjekur e per tu bindur per investimin tek ta”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.