Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 31, 2020

Scroll to top

Top

1,495 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Atletico nuk heq dore nga Brozovic, dhe piketon Icardin.

CdS – Atletico nuk heq dore nga Brozovic, dhe piketon Icardin.
  • On 08/06/2016, 10:41
Ne faqen e didikuar merkatos zikalter Corriere dello Sport konfirmon deshtimin e marveshjes me Vilhenan mbas te cilit jane vene Hamburg, Leicester, Olympiacos, Espaniol, Porto e Marsej. Ndersa me poshte ka folur per interesin e fort te Atletico Madrid per 2 zikalter: “Brozovic vahzdon te ndiqet me kujdes dhe pritet nje sulm, ndersa Mauro Icardi eshte alternativa e pare nese deshton rikthimi i Diego Costes”. 
© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.