Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

228 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS -Bardi, e ardhmja e Interit. Shkoi tek Liverno sepse…

Andi Prifti

Francesco Bardi eshte e ardhmja e Interit. Siç raportohet nga Corriere dello Sport, dje ai rinovoi deri ne 2017 dhe u zyrtarizua qe kaloi si huazim ne skaudren e Livernos. Portieri do te transferohet ne Toscana dhe per nje motiv tjeter te veçante: ate e kerkonte Cagliari, por frika se mos humbiste gjysmen e kartonit te tij beri qe ai te pranonte oferten e Livornos.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.