Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 20, 2019

Scroll to top

Top

988 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Bologna-Biabiany: kontaktet jane ne faze te avancuar…

Juxhin Nebiaj

Sipas Corriere dello Sport kontaktet ndermjet Jonathan Biabiany dhe Bolognes jane ne faze te avancuar. Bologna i ka kerkuar Interit sulmuesin francez pasi eshte kerkuar me ngulm nga Roberto Donadoni, i cili ka miqesi me agjentin e lojtarit, Giovanni Branchini. Donadoni e njeh Biabianyn qe nga koha e Parmes. Nga ana tjeter francezi nuk ben pjese ne projektin e Roberto Mnacinit, dhe kjo mund ta bej me te lehte kete tratative.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.