Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

435 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Branca – Cellino, ka nje takim midis tyre: tashme Nainggolan

CdS – Branca – Cellino, ka nje takim midis tyre: tashme Nainggolan
Ardis
  • On 07/07/2013, 9:50

Interi po tenton goditjen decizive per Radja Nainggolan. Sipas Corriere dello Sport, ka pasur nje takim dje ne Sardegna midis drejtorit teknik Marco Brancas dhe presidentit te Cagliarit Massimo Cellino. Ne kete takim sic dihet do flitej per te ardhmen e belgut. Nga ana e Cagliarit pretendohet te futet ne tratativa edhe bashkepronesia e Samuele Longo-s, qe Interi e vlereson ndryshe. Dhe ne rast se nuk do te kete nje shitje, per te arritur te Nainggolan, Interi mund te fuse ne tratativa te tjere lojtare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.