Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 20, 2020

Scroll to top

Top

1,984 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Brozo deshiron te udhetoj ne Empoli, do kemi paqe?

CdS – Brozo deshiron te udhetoj ne Empoli, do kemi paqe?
  • On 21/09/2016, 11:36

Kur do rikthehet Brozovic? Duhet te tregoj se ka kuptuar se eshte nje lojtar i Inter. Ka ndodhur dicka qe nuk mund ta pranoj. Keto ishin fjalet e De Boer. Kroati nuk eshte grumbulluar dhe vazhdon te punoje vecmas. Por seshpejti priten te reja, tregon Corriere dello Sport: “Te enjten ose te premten, pritet ndonje e re, dje Brozo u stervit vecmas, por u tregua korrekt dhe i qete. Per mos grumbullimin ka paguar gabimin e tij. Suning ka ngrire tratativen per rinovimin e kontrates. Por lojtari deshiron te udhetoje ne Empoli me shoket e skuadres. Kjo gje mund te beje qe te zbuten tonet dhe te grumbullohet per ndeshjen Inter-Bologna”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.