Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

365 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Cambiasso, takim me Interin: idete

CdS – Cambiasso, takim me Interin: idete
Ardis
  • On 05/07/2013, 11:53

Esteban Cambiasso javen e ardhsme do te takohet me Interin. Ne tavoline eshte nje kontrate por me nje ulje te rroges se tij. Sipas Corriere dello Sport, shoqeria zikalter mund ti kerkoje mesfushorit argjentinas te rishikoje edhe njehere kontraten e tij te rinovuar por kesaj rradhe me nje ulje te rroges vjetore te tij, qe per momentin eshte ne shifrat e 4,5 milion €.

Kujtojme se Esteban Cambiasso ka deklaruar se nuk ka per te patur asnjehere probleme mes tij dhe Interit per ceshtje kontratash, keshtu qe behet fjale vetem per nje formalitet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.