Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,855 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Candreva nga Derby tek fishkellimat. Per Spallettin…

CdS – Candreva nga Derby tek fishkellimat. Per Spallettin…
  • On 04/10/2017, 17:48

Kombetarja e pastaj Derby. Ndeshja kunder Milan eshte qe tani ne mendjen e Antonio Candreva, skuader te ciles i ka shenuar ne ndeshjen e fundit. Ne ndeshjen kunder Genoas u kontestua nga tifozet zikalter, dhe Derby eshte mundesia me e mire per te fituar duartrokitjet e tyre ne ndeshjen me te rendesishme per ta. Ne fakt Antonio edhe sezonin e shkuar e nisi me keto shfira, ne 7 ndeshejt e para nuk kishte shenuar asnje gol, e kishte nxjer 3 assiste, ndersa kete sezon ka vetem 2 assiste. Vitin e shkuar shenoj golin e pare pikerishte kunder Milan. Tani ka nje tjeter mundesi, dhe shpreson se mund te jete po aq me fat sa te shenoj perseri ne Derby. Spalletti nuk ka hequr dore nga Candreva, dhe e shikon si nje nga lojtaret me stabel ne formacionin zikalter”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.