Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,829 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Dopio oferte nga Tottenham-i per Guarin dhe Pereira

CdS – Dopio oferte nga Tottenham-i per Guarin dhe Pereira
Ardis
  • On 14/06/2013, 10:40

Nga Corriere dello Sport, flitet Guarin dhe tratativat per te. Dje ka hyre ne gare edhe Anzhi, por  Tottenham-i eshte gati te rihidhet ne sulm mbas propozimit te pare, duke vene ne dispozicion 20 milione €. Spurs-at do te perpunojne nje oferte «ad hoc», ne te cilen do te perfshijne edhe Alvaro Pereira-n. Sipas zerave oferta e re do te arrinte ne shifrat e 23-24 milion €. Por Inter-i eshte ne fazen per te mbajtur Pereira-n ne ekip, duke kenaqur Mazzarri-n qe e kerkonte qe ne kohen kur ishte te Napoli.

Planet zikalter mund te ndryshojne vetem perpara nje oferte  te parezistueshme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.