Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

306 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Dragovic dhe Rami jane alternativat. Bartra nuk eshte me pjese e planeve.

CdS – Dragovic dhe Rami jane alternativat. Bartra nuk eshte me pjese e planeve.
Ardis
  • On 21/06/2013, 11:51

Inter-i ka hedhur syte jashte Italise per te kompletuar repartin e mbrojtjes. Sipas Corriere dello Sport, flitet per dy lojtare: Dragovic i Bazel-it (te cilit eshte rritur shume vlera e kartonit) dhe per Adil Rami i Valencia-s (i cili ka refuzuar oferten e Anzhi-t). Nderkohe, interesi per talentin e Barcelone-s, Bartra, sa vjen dhe po zbehet me shume.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.