Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,313 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Drejt Hapoel: Shume ndryshime per De Boer…

CdS – Drejt Hapoel: Shume ndryshime per De Boer…
  • On 14/09/2016, 10:44

Sipas Corriere dello Sport, skuadra e hedhur ne fushe nga De Boer per ndeshjen kunder Hapoel, do jete shume ndryshe nga ajo qe pam kunder Pescara, dhe asaj qe do shohim kunder Juventus.

Ne qender te mbrojtjes do jete Ranocchia dhe njeri ndermjet Miranda e Murillo, ndersa ne krah mund te rigjejme Nagatomo me D’Ambrosio. Ne mesfushe do kete hapsire per Melo e Brozovi, duhet kuptuar nese do jete mesfusha me 3 apo 4-2-3-1. Nese eshte me 3 do jete edhe Medel. Ndersa ne Sulm do kete hapsire per Eder e Palacio. Duhet pare nese Icardi do luaj titullar apo jo, ne cdo rast vetem njeri prej Maurito, Candreva e Perisic do luaj titullar. Duhet patur vemendja edhe tek Biabiany. Edhe porta eshte ne dyshim, Mancini kishte zgjedhur Carrizon ne Europa League, por De Boer nuk deshiron te rrezikoje dhe do vazhdoj me Handanovic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.