Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

217 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Duncan, tashme asgje per Sunderland-in. Interi

CdS – Duncan, tashme asgje per Sunderland-in. Interi
Ardis
  • On 06/07/2013, 12:57

Alfred Duncan qendron tek Interi. Te pakten per momentin. Sipas asaj qe sjell Corrierro dello Sport,  disa dite me pare shoqeria zikalter ka takuar agjentin e mesfushorit. Nuk behet per tek Sunderlandi, derisa Duncan te mbaroje Boterorin Under 20 ne Turqi dhe me pas do ti bashkohet grupit te Mazzarrit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.