Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 1, 2020

Scroll to top

Top

1,625 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Garay dhe Lindelof kushtojne shume. Per De Boer…

CdS – Garay dhe Lindelof kushtojne shume. Per De Boer…
  • On 23/08/2016, 13:15

Duke pare lojtaret e Inter, vihet re se eshte i nevojshem edhe nje mbrojtes qendre. Sipas Corriere dello Sport De Boer nuk ndjen mungesa ne qender. Javen e shkuar Inter provoj nje shkembim Murillo-Garay por kolumbiani nuk pranoj te kalonte ne Rusi. Per Murillo nuk erdhi asnje oferte e rendesishme, ashtu sic erdhi nga Roma per Juan Jesus, alternativa e Miranda-Murillo eshte Ranocchia, por pervec tij pritet rikuperimi i plot i Andreolli, por edhe D’Ambrosio e Medel mund te ndihmojne ne qender. Ndersa Caner Erkin eshte gati lamtumires, Besiktas eshte hedhur ne sulm por ka oferta e nga Spanja e Anglia. Erkin ose Santon do largohen nga Inter, ne pritje nuk i dihet ndonje surprize por Garay e Lindelof kushtojne shume…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.