Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

683 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Garibaldi, vizite e dyshimte ne Milano. Ai ka qene dhe ne Giuseppe Meazza!

CdS – Garibaldi, vizite e dyshimte ne Milano. Ai ka qene dhe ne Giuseppe Meazza!
Andi Prifti

Keto dite Thohir ka qene ne Milano, por jo Erick, behet fjale per vellain e tij, Garibaldi. Siç raporton Corriere dello Sport, nga 13 deri ne 15 gusht, ai ka qendruar tek Four Seasons, hotel i zgjedhur nga Thohir per misionin e pare ne Itali, dhe mengjesin e 15 gushtit ai eshte nisur per ne Malpensa. Garibaldi ka qene me pushime me familjen e tij. Ai ka vizituar muzeun ne San Siro dhe galerine fotografike te dedikuar Interit te Herrera. Ardhja e Garibaldi ne Milano nuk ka te beje me tratativat Moratti-Erick, por qendrimi i tij mbetet akoma i dyshimte. Ai dhe familja e tij kane nje fuqi te madhe ekonomike duke pare perfitimet nga miniera Adaro qe prodhon karbon.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.