Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,888 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Gjysma e Europes kerkon Berardin, por Ausilio ka Po-ne e tij. Suning nuk jep me shume se 30 milion euro!

CdS – Gjysma e Europes kerkon Berardin, por Ausilio ka Po-ne e tij. Suning nuk jep me shume se 30 milion euro!
  • On 13/05/2017, 10:40

Gjysma e Premier League ka hedhur syte nga Domenico Berardi. Duke filluar nga Tottenham e ne Gjermani tek Bayerni i Ancelottit. Inter eshte deshira e pare e sulmuesit italian, ku kete here mund te jete ndeshja e fundit si kundershtar. Corriere dello Sport shpjegon: “Ausilio po pret vetem vendimin e trajnerit te ri, pasi me sulmuesin eshte mbyllur gjithcka. Berardi eshte tifoz qe femij me klubin zikalter dhe kjo do i thjeshtonte shume gjerat. Pak me e komplikuar do jete arritja e marveshjes me Sassuolo, e cila deshiron te perfitoj sa me shume nga talenti i saj. Kerkon diku tek 40 milion euro, per Ausilio e Suning kjo shifer eshte shume e larte. Per Berardi mund te sakrifikohet Caprari, i cili pelqehet nga Squinzi, por Inter nuk deshiron qe ky operacion te kaloj shifren e 30 milion eurove”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.