Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,798 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Goditja e fundit: kater jane enderrat. Pastaj eshte Biabiany dhe shpresohet qe…

Corriere – Goditja e fundit: kater jane enderrat. Pastaj eshte Biabiany dhe shpresohet qe…
Bujar Berishaj

Ne frontin e hyrjeve, merkatoja zikalter – per momentin – mund te konsiderohet e perfunduar.

E perfunduar por jo perfundimisht. Largimi i nje lojtari te rendesishem – si Guarin – do t’i lejoj zikalterit qe te perdorin te hollat per sulmuesin e katert. Lista e deshirave edhe e gjate, endrrat jane te perfaqesuara nga Jovetic dhe Lamela (protagonist te nje para-sezoni shume te mire), per t’i shtuar pastaj dhe Hernandez dhe Cerci.

Rruga me e besueshme eshte ajo qe te con tek Biabiany, duke shpresuar qe sulmuesi i Parmes, te nderoj vullnetin e nje aventure te trete ne zikalter dhe te marr kohe mbi ofertat eventuale.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.