Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 12, 2021

Scroll to top

Top

1,365 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Inter: do te vijne dy sulmues. Endrra mbetet Bacca por…

CdS – Inter: do te vijne dy sulmues. Endrra mbetet Bacca por…
Ardi Deda

Sipas asaj qe raporton Corriere dello Sport, Inter do te bleje jo nje por dy sulmues. Mazzarri ka kerkuar nje lojtar ne gjendje te luaje se bashku me Icardin dhe Palacion, si dhe nje sulmues plotesues pa shpenzuar shume, mundesisht ne formen e huazimit per tu blere me pas vitin tjeter. Tani qe per Jovetic eshte bere e veshtire, Lamela mbetet gjithmone nje hipoteze e vlefshme.

Ndersa per sa i perket sulmuesit tjeter qendrojne akoma ne kembe hipotezat e Osvaldos, Borinit por edhe Chicharito Hernandez. Endrra e madhe ishte, dhe mbetet Carlos Bacca, kolumbiani i Seviljas: cmimi eshte i fiksuar ne 20 milione euro, por sulmi i zikalterve do te nise vetem duke patur ne dore nje oferte konkrete per Icardin si ajo 27 milione euro qe Monaco mund te prezantoje ne oret e ardhshme dhe qe mund ti beje drejtuesit zikalter te reflektojne.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags