Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,111 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Inter kandidohet si skuadra anti-juve. Merkato me lojtar te fort dhe Top Player te blinduar. Nuk ka mbaruar akoma…

CdS – Inter kandidohet si skuadra anti-juve. Merkato me lojtar te fort dhe Top Player te blinduar. Nuk ka mbaruar akoma…
  • On 04/08/2016, 13:01

Inter vazhdon perpara si skuadra Anti-juve. Kete lajm ka publikuar sot Corriere dello Sport, e cila shpjegon sesi klubi zikalter ka bere nje merkato te forte, pavarsisht yjeve te blere nga juventus. Sot ne dispozicion te Roberto Mancinit do jen Banega dhe Candreva, pervec Caner Erkin dhe Ansaldi te cilet kan disa dite me shume me skuadren. Por Ausilio nuk do ndalet ketu: Ka blinduar te gjith lojtaret Top dhe po provon te afroje edhe Gabigol. Mund te vij dhe nje mesfushor me kualitet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.