Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

552 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Inter ne Camp Nou per Zabaleta: opsioni i vlefshem per ne janar…

CdS – Inter ne Camp  Nou per Zabaleta: opsioni i vlefshem per ne janar…
  • On 20/10/2016, 17:20

Pablo Zabaleta eshte kthyer nen vezhgimin e agjenteve te Inter. Ne fakt dje ne Camp Nou ishin te pranishem per ta ndjeku nga afer. Argjentinasi eshte prej kohesh ne listen e Ausilio pasi ishte nje nga deshirat e Mancini, te cilin e kishte trajnuar ne Manchester. Guardiola nuk e lejoj transferimin e tij ne Milano kete vere duke e bllokuar lojtarin, por kjo piste mund te rihapet qe kete janar. Mbrojtesit kete vere i skadon kontrata, dhe pa rinovim do te ishte nje lojtar i lire, per mos ta humbur me parametra 0 City mund te preferoj te perfitoj dicka ne janar. Agjenti i tij po pret thirrjen e Manchester per oferten e rinovimit, por kerkesat nuk mungojne. Inter eshte ne gare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.