Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,484 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Inter-Suning, Tohir do te shkoje ne Kine ne fundjave.

CdS – Inter-Suning, Tohir do te shkoje ne Kine ne fundjave.
  • On 01/06/2016, 19:20

Tratativa per te blere shumicen e aksioneve te Interit nga Suning Group duket se eshte drejt mbylljes me sukses. Kete lajm e ka publikuar Corriere dello Sport ne edicoionin e saj online: Ne fund te javes nje delegacion i drejtuesve aktual zikalter me Erick Thohir, Boligbroke, WilliamsonGardini dhe Gandler do te shkojne ne Kine per te mbyllur kete marveshje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.