Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

664 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Juan Jesus dhe Ranocchia do te shiten jashte Italise…

CdS – Juan Jesus dhe Ranocchia do te shiten jashte Italise…
  • On 17/06/2016, 11:00

Panathinaikosi i Stramaccionit deshiron Juan Jesus, por e ka kerkuar vetem ne huazim”. Kete lajm ka publikuar sot Corriere dello Sport: “Per brazilianin ofertat nuk mungojne, por klubi zikalter deshiron ta shese ne destinacionin e duhur. Edhe Ranocchia kerkohet me huazim nga Sassuolo, por klubi zikalter preferon ta shese jashte Italise”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.