Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

769 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Kontakte te vazhdueshme Tohir-Mancini: Tani cdo gje eshte e qarte!

  • On 17/05/2016, 11:04

Mancini dhe Tohir do te vazhdojne sebashku ne nje raport te sigurt dhe te forte. Duke mare parasyshe dhe fjalet e djeshme te Mancinit (qendroj 100%), Corriere dello Sport shkruan:

“Tohir dhe Mancini kan folur shpesh here ne telefon gjate ketyre ditve, ne keto telefonata presidenti zikalter i ka bere te qarte projektin dhe idete per sezonin e ardhshem. Tohir i ka treguar pasqyren aktuale te bilancit dhe mundesite per tu perforecuar gjate merkatos se veres. Gjate finales se Championsit ne 28 maj, Tohir do te jete prezent ne Milano ku ka planifikuar dhe nje takim me trajnerin zikalter”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.