Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 21, 2020

Scroll to top

Top

1,233 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Lamela dhe Cuadrado alternativat e Joao Mario!

CdS – Lamela dhe Cuadrado alternativat e Joao Mario!
  • On 11/07/2016, 16:57

Kjo jave qe sapo ka nisur do jete nje jave e nxehte per merkaton e Inter, aktive per te riforcuar skuadren qe do kete ne dispozicione Roberto Mancini. Inter ka disa ore qe po perpiqet te bind Sporting per Joao Mario, por duke hasur veshtiresi ne kerkesen e larte te portugezeve Inter postudion dhe emra te tjere. Pas refuzimit perfundimtar nga Berardi e Bernardeschi, ne listen zikalter jane Juan Cuadrado dhe Erik Lamela. Kete lajm e ka publikuar sot Corriere dello Sport!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.