Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

599 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Leo, eshte arritur marreveshja Moratti – Thohir. Roli…

CdS – Leo, eshte arritur marreveshja Moratti – Thohir. Roli…
Ardis
  • On 01/08/2013, 11:12

Thohir ka bere qe te kuptohet, ne fjalet e tij tek Republika, qe e rendesishme eshte qe te punoje ne sinergji me Morattin, per te pasur te njejtin linje drejtimi. Behet fjale per njerez dhe role, qe Thohir do te donte te vendoste bashke me Moratti. Nje marreveshje eshte gjetur mbi figuren e Leos, per te cilin indoneziani ka preferuar qe te mos komentoje. Atij mund ti besohet menaxhimi sportiv i klubit. E vetmja veshtiresi apo problem eshte nje skualifikim i mundshem nga FIFA ne fushen nderkombetare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.