Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,238 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Lichtsteiner deshiron te largohet nga Juve. Inter nje mundesi?

  • On 05/06/2016, 10:20

Del ne skene emri i Stephan Lichtsteiner per mbrojtesin e krahut zikalter. Motivin e shpjegon sot Corriere dello Sport, zviceriani nuk eshte i lumtur pas ardhjes se Dani Alves dhe deshiron te largohet. “Ka nje kontrate deri ne 2017, por pas rastit Guarin, Inter e Juve e kane shume te veshtire per tu ulur ne bisedime, pavarsishte rastit Hernanes. Varet sesa e vlereson klubi juventin Lichtsteiner, por vullneti i tij per tu larguar nga Torino mund te ndikoje ne nje cmim te arsyeshem per buxhetin zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.