Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 26, 2020

Scroll to top

Top

1,119 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Luiz Gustavo do Interin. ‘Jo’ huazimit.

CdS – Luiz Gustavo do Interin. ‘Jo’ huazimit.
Andi Prifti

Sipas Corriere dello Sport, perveç Taider, edhe Luiz Gustavo eshte nje emer i vlefshem per mesfushen e Interit. Dje ka pasur nje kontakt direkt me Bayernin. Por, kjo situate eshte akoma me e nderlikuar se ajo e algjerianit te Bolognas. Bavarezet sapo kane refuzuar nje oferte prej 15 milione eurosh nga Wolfsburg sepse deshirojne 18 milione euro. Deri tani jane refuzuar dhe kerkesat per huazim. Lojtari deshrion me shume Interin se sa Wolfsburg, dhe me ndihmen e tij, dirigjenca bavareze mund te zbutet pak.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.