Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,348 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Mancini-Thohir, sms pas ndeshjes.

CdS – Mancini-Thohir, sms pas ndeshjes.
Rinor Sopaj

Shumë humor i mirë në shtëpinë e Interit në ditën e djeshme, pas konfirmimit të formës së mirë të skuadrës në Bergamo. Këtë e konfirmon edhe Corriere dello Sport:

“Me shumë mundësi me të njëjtin ton prej humori të mirë kanë shkëmbyer sms-ë edhe Mancini dhe Thohir pas vërshëllimës së fundit të gjyqtarit. Në Gjakarta, presidenti zikaltër ka mundur të flejë përsëri i buzëqeshur, dhe kësaj rradhe edhe në një orar mjaft të përshtatshëm. Eshtë e sigurt që ishte shumë i lumtur për prezentimin dhe për vazhdueshmërinë të cilën e tregoi skuadra. Por mbi të gjitha ka qenë niveli i lartë i lojës i treguar nga Guarin i cili e ka bërë të kërcej nga divani”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.