Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 28, 2020

Scroll to top

Top

1,348 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Mbrojtesi i krahut, jo vetem Darmian: ja te gjitha mundesite…

CdS – Mbrojtesi i krahut, jo vetem Darmian: ja te gjitha mundesite…
  • On 04/10/2016, 11:36

Inter deshiron Matteo Darmian ne janar, por ish lojtari i Torinos nuk eshte opsioni i vetem. Sipas Corriere dello Sport, mbi Darmian eshte edhe Chelsea i Conte, i cili e njeh qe nga kombetarja dhe e deshiron si alternativen e Ivanovic. Ja mundesite e tjera: “Lichtsteiner vazhdon te jete nje lojtar qe nuk e ka rinovuar kontraten dhe Inter mund te arrij tek ai ne 2017-2018, kur zviceriani lirohet me parametra zero. Me e komplikuar eshte pista Criscito, per te cilin Zenit kerkon 15 milion euro. Interesante eshte dhe zgjidhja me pak pubike e Tete nga Ajax por edhe braziliani Zeca. Ky i fundit luan per Santos, dhe problemi eshte se nuk ka pashaporte komunitari”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.