Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

967 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Murillo i thot JO Zenit. Komplikohet pista Garay-Witsel.

CdS – Murillo i thot JO Zenit. Komplikohet pista Garay-Witsel.
Juxhin Nebiaj

Inter nuk do udhetoje per ne Rusi ku kishte planifikuar takim me Zenit. Sipas Corriere dello Sport Ausilio e Gardini kane anulluar udhetimin e programuar per ne Rusi. Motivi? Murillo ka bere te ditur se nuk eshte i interesuar per nje transferim tek Zenit edhe pse i ishte ofruar nje kontrate prej 3,5 milion euro ne sezon. Kolumbiani pret ndonje tob club si Arsenal te cilet kan shfaqur interes. Interit keshtu i komplikohen pistat per te sjelle ne Milano Garay dhe Witsel.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.