Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 31, 2020

Scroll to top

Top

2,041 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Nga Guarin-Vucinic tek Berardi, ja duelet e merkatos Inter-Juve…

CdS – Nga Guarin-Vucinic tek Berardi, ja duelet e merkatos Inter-Juve…
  • On 05/10/2016, 11:17

Inter kunder Juventus jo vetem ne fushen e futbollit, por edhe ne merkato. Corriere dello Sport tregon historite e dy skuadrave: Guarin-Vucininc, nderhyrja e zikalterve per Lichtseiner, ajo e bardhezinjeve per Icardi, e Brozovic, dueli per Witsel, Gabriel Barbosa dhe Berardi. Derby i Italis nuk perfundon kurre.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.