Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,677 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Nga Interi ne Angli, 3 me valixhe ne duar!

CdS – Nga Interi ne Angli, 3 me valixhe ne duar!
  • On 22/05/2016, 10:12

Sipas Corriere dello Sport Piero Ausilio shkoj ne Angli per te kerkuar te shese disa lojtare me “peshe”.  Kjo e perditshme vazhdon me tej:

Drejt Premier League jane Brozovic(Arsenali dhe jo vetem), Juan Jesus (Watford) dhe Handanovic (Arsenal dhe Chelsea). Keto jane levizje te medha dhe ne merkaton dalese te zikalterve.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.