Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

62 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS: “Obi mund të shitet tek Newcastle”. Agjenti i tij mendon ndryshe.

CdS: “Obi mund të shitet tek Newcastle”. Agjenti i tij mendon ndryshe.
Arbios Kryeziu

Il Corriere dello Sport hedh dyshime mbi të ardhmen e Joel Obit tek Interi. Mesfushori nigerian është shëruar plotësisht nga lëndimi që i kushtoi atij me një sezon larg fushes por ai tani është gati të luftoje për një vend në formacionin e parë.

Sipas së CdS, Obi mund te shitet tek Newcastle por agjienti i tij Renzo Contratto për FCINTER1908.IT tha: “Obi është lojtar i Interit dhe do të vazhdon të jetë edhe për sezonin e ardhshëm.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.