Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

984 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Osvaldo-Medel, firmat ne Appiano. Debutimi…

CdS – Osvaldo-Medel, firmat ne Appiano. Debutimi…
Ardi Deda

Osvaldo dhe Medel sot do te firmosin kontratat respektive dhe pasdite, nese nuk do te kete probleme, do te punojne nen urdhrat e pergatitesit atletik Marchesi se bashku me koleget qe vijne nga Boterori dhe atyre qe kane humbur ndonje stervitje ne kete fillim sezoni”. Kete e konfirmon Corriere dello Sport. “Kontakti i pare me Walter Mazzarri eshte parashikuar neser, kur do te rifilloje pergatitjen e gjithe skuadra. Me kete rast ose te premten te dy do ti nenshtrohen testeve atletike per te vleresuar gjendjen e formes se tyre dhe ne baze te ketyre testeve do te vendoset nese do mund te luajne ndonje minut ne Frankfurt apo ne Selanik”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.