Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

539 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Ramsey e Godin: dy parametra zero per Spallettin. Ja situata:

CdS – Ramsey e Godin: dy parametra zero per Spallettin. Ja situata:
  • On 22/12/2018, 14:36

Me kushtet e duhura, Inter do leviz qe ne janar ne merkato. Kete e konfirmoi edhe dje ne konference Luciano Spalletti.

Corriere dello Sport insiston se behet fjale per Aaron Ramsey i cili ka vendosur te mos rinovoj kontraten me Arsenal.

“Per Ramsey ka kerkuar informacione edhe Juve e Milan ndersa per zikaltrit konsiderohet si nje mundesi shume e mire per ne mesin e fushes. Per sezonin 2019-20 mund te jete nje piste konkrete edhe pse komisionet dhe paga e wellsjanit jane goxha te larta”.

Nje tjeter mundesi eshte Godin, mbrojtesi i Atletico i eshte propozuar Interit edhe pse Milan po punon e po perpiqet me shume force. Zikaltrit do hidhen menjehere ne sulm nese Miranda largohet. Me largimin e qendermbrojtesit brazilian Inter do jete ne kerkim te nje zevendesuesi e nje mbrojtes ekspert si Godin eshte nje goxha mundesi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.