Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

487 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Ranocchia mund te ike, per 10 milione Interi do te thote po.

CdS – Ranocchia mund te ike, per 10 milione Interi do te thote po.
Ardis
  • On 19/01/2014, 12:16

Ne numrin e sotem te Corriere dello Sport fokusohet ne nisjen e mundshme te Andrea Ranocchias te Interit: “Nje person qe mbulon interesat e tij ka takuar drejtuesit e Borussia Dortmund dhe gjermanet kane konfirmuar qe jane te interesuar per mbojtesin azzurro. Interi e vlereson 12 milione, por, kontrata e lojtarit eshte ne skadence me 2015. Per momentin Borussia e ka nisur me nje oferte me te ulet edhe pse Ranocchia ka nje rroge jo te ulet per nje mbrojtes (2,2 milione ne sezon) dhe sepse e di qe klubi i Vittorio Emanuele nuk eshte ne pozicion te avantazhuar. Gjate javes do te kete te reja. Ne kete moment largimi i Ranocchia eshte shume me i mundur sesa ai i Guarin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.