Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

318 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Shkembim Kuzmanovic-Nocerino? Galliani deshiron Ranocchian

CdS – Shkembim Kuzmanovic-Nocerino? Galliani deshiron Ranocchian
Xhorxh Gellci

Zeri per nje shkembim te mundshem mes Kuzmanovic dhe Nocerino qarkullon prej disa ditesh. Milanit do i pelqente te kishte mesfushorin serb, ndersa per mesfushen zikalter objektivi i vertete ngelet gjithsesi Nainggolan. Sic raporton Corriere dello Sport ne edicionin e sotem, Galliani eshte interesuar mbi te gjitha per Ranocchian, por pa nje oferte shume te rendesishme, mbrojtesi i Interit nuk do te niset. Eshte me e lehte te shohim Silvestre tek Milan. Dirigjenca zikalter do te kurseje mbi pagen e lojtarit (2,6 milion) dhe po provon ta shese ne huazim. Parma duket sikur ka hequr dore perfundimisht dhe per mbrojtesin argjentinas ngelet edhe pista serbe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.