Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 22, 2022

Scroll to top

Top

855 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Sot takimi Mazzarri-Thohir. Branca Ausilio…

CdS – Sot takimi Mazzarri-Thohir. Branca Ausilio…
Andi Prifti

Erick Thohir do shkoje ne Appiano Gentile para ndeshjes Inter-Chiasso, ne menyre qe te kete mundesi te flase me Walter Mazzarri. Kete ka parashikuar Corriere dello Sport, sipas te cilit presidenti i ri, i shoqeruar nga Moratti, nuk do humbase rastin per te bere nje takim me teknikun toskan. Pastaj do jete rradha e takimit me Pisapia, ndersa bashkepunetoret e tij do qendrojne ne Milano keto dite per te shqyrtuar llogarite dhe, te henen, do vijne takimet e para me Branca dhe Ausilio bashke me punonjesit e tjere.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.