Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

526 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Stankovic, dy zgjidhje. Milito, largimi i sigurte

CdS – Stankovic, dy zgjidhje. Milito, largimi i sigurte
Ardis
  • On 05/07/2013, 12:10

E ardhmja e senatoreve te Interit po merr akoma me shume forme. Javen e ardhshme do te kete nje takim midis dirigjences zikalter, Militos dhe Cambiassos. Ne vecanti, e ardhmja e sulmuesit duket e vendosur. Viti i fundit ne kontrate me Interin dhe me pas rikthimi ne Argjentine. Situate shume ndryshe per Stankovic, qe javes tjeter do ti pershendese per here te fundit zyrtarisht zikaltrit. Tashme ai duhet te zgjedhe njeren nga dy opsionet: ose Crvena Zvezda-n ose ti jape lamtumire futbollit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.